Nieustający Różaniec w intencji Ojczyzny i Świętego Kościoła Chrystusowego rozpoczął się w naszej Parafii, jak i w Diecezji Łódzkiej, w marcu 2014. Obecnie uczestniczą w niej 43 parafie naszej Diecezji. W każdej parafii trwa przez jeden, określony dzień miesiąca i polega na godzinnym rozważaniu tajemnic Różańca Świętego podejmowanym kolejno przez 24 osoby.

Organizatorzy Nieustającego Różańca wystosowali pismo do Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Łódzkiego:

nieust-rozaniec-1

Odpowiedź Metropolity Łódzkiego Ks. Abp Marka Jędraszewskiego do organizatorów Nieustającego Różańca w intencji Ojczyzny i Świętego Kościoła Chrystusowego:

nieust-rozaniec-2

W Parafii Archikatedralnej Św. Stanisława Kostki opiekunem Nieustającego Różańca jest Proboszcz Archikatedry, ks. prałat Ireneusz Kulesza, a modlimy się każdego pierwszego dnia miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w Nieustającym Różańcu w intencji Ojczyzny i Świętego Kościoła Chrystusowego. Zgłoszenia w naszej Parafii przyjmuje Piotr Jaworski.